Monteringspaket Växa

T12 AnkarplattaT12 Ankarplatta
T12 AnkarplattaT12 Ankarplatta
T56 Fyrkantsprofil med hålT56 Fyrkantsprofil med hål
Självborrande skruvSjälvborrande skruv

Pris med rabatt
Pris 990,00 kr
Rabatt

Pris med rabatt
Pris 990,00 kr
Rabatt

Delbetala fr. 83 kr /mån* i samarbete med Collector
alla priser är inklusive moms

Monteringspaket med extradelar för säker montering av Växa Tunnelväxthus

Extradelarna är

4st T56 Mellanstag.
Perfekt att ha om ett jordankare inte sitter 100% bra, Eller för att fästa upp som plantstöd i tunneln. Inklusive T82 klämma, bult och mutter

4st Ankarplattor
Om något jordankare inte får bra fäste i jorden eller om ni stöter på sten som inte går att flytta på så det bra att förstärka med jordankare eller byta ett jordankare mot ankarplattor

10st långa självborrande skruv
För att fästa trä mot stålstommen. Tex kan ni skruva upp en bräda längs med en långsida för att fästa upp bevattningstimer, eller för att binda upp plantor.

Passar modell Växa

Produktspecifikationer

Vilken del söker du? - klicka i och välj.
Ståldelar
Denna webbplats, precis som många andra webbplatser, använder kakor (cookies). Vi använder kakor för att kunna ge dig en bra upplevelse när du besöker vår webbplats. Kakor används även för webbstatistik för att kunna göra förbättringar på webbplatsen. Du kan välja att godkänna att vi använder kakor under ditt besök genom att klicka på “Ok”.